full
full
full
full
full
full
full
full
full
full

"Hovoríme svojou prácou."

História spoločnosti Bautechnik siaha do roku 2004, kedy vznikla a začala s obchodovaním s hutným a stavebným materiálom. Postupom času začala postupne rozširovať svoju činnosť o služby spojené so základnou činnosťou, delenie materiálu, dopravu, kovovýrobu atď.

Po ďalšom rozšírení služieb o delenie, ohýbanie betonárskej ocele, stavebné práce, prenájom skladovacích a výrobných priestorov dozrel čas na rozdelenie pôvodnej spoločnosti na spoločnosť Bautechnik Košice spol. s r. o., venujúcu sa pôvodnej činnosti, a to obchodu a deleniu hutného materiálu a spoločnosť Bautechnik Služby spol. s r. o. venujúcu sa poskytovaniu služieb.

Sme radi že sme sa dali na túto cestu, ktorá je komplikovanejšia a menej pohodlná, chceme na nej zotrvať, pretože v nastúpený smer veríme, a nezabúdame na naše hlavné motto: “Svoju budúcnosť tvoríte dnes a nie zajtra.”

Naša spoločnosť v duchu starého príslovia:
“Učiť sa bez rozmýšľania je hlúpe, rozmýšlať bez učenia je nebezpečné.” neustále kladie dôraz na vzdelávanie a odborný rast. O tom svedčí nielen naša práca, ale aj príslušné certifikáty.